Наприкінці літа, у неділю, 30 серпня, Оксана Муха завітає із сольним концертом до столиці. Виступ володарки титулу «Голос країни» відбудеться просто неба в історичному центрі Києва – на літній терасі «ВСІ. СВОЇ D12» (вул. Десятинна, 12). Початок концерту – о 20:00.

У нових, карантинних, реаліях, в яких для проведення масових подій діють обмеження, організатори концертів почали шукати нові формати зустрічей артиста із слухачем. Так у липні Оксана Муха дала аншлаговий автомобільний концерт на даху у рідному Львові, а тепер анонсує виступ на літній терасі у Києві.

– Яке ж це щастя, що організатори таки знаходять можливості для того, щоб українська пісня звучала і була почутою, – каже Оксана Муха. – Для мене пам’ятний і дуже дорогий кожен концерт. Тому я впевнена, що і виступ в серці Києва 30 серпня закарбується у пам’яті як чудовий, теплий, душевний, вишуканий, літній вечір із «Найгарнішими піснями України». Нарешті, поспіваємо разом!

Через карантин Оксана Муха змушена була перенести на осінь цілий концертний тур, запланований на березень-квітень цього року. А допоки всі – і артисти, і слухачі, – в очікуванні завершення пандемії та карантину, неперевершені українські пісні «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Два кольори», «Черемшина», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміша ліщина» та багато інших уже 30 серпня звучатимуть наживо у «ВСІ. СВОЇ D12» в Києві.

Квитки на концерт Оксани Мухи в Києві 30 серпня:

https://concert.ua/uk/booking/oksana-muha-litnii-koncert-na-terasi/