21 квітня о 21:30 на телеканалі «1+1» відбувся вирішальний суперфінал «Голосу країни-9», переможцем якого стала львів’янка Оксана Муха з команди Dan Balan.

Учасниця одразу після ефіру поділилася емоціями та розповіла, що почувалася так, «ніби вийшла заміж».

«Дякую кожному, хто повірив та підтримав мене. Ідея розповісти людям про Квітку, відкрити її ім’я тим, хто вперше про неї чує, була дійсно важливою для мене. Боротися за Квітку мені було дійсно приємніше, ніж за себе», – додала Оксана Муха.

У свою чергу, Dan Balan також поділився своїми враженнями після нагородження: «Відчуваю себе незвично, бо раніше я не брав участь у конкурсах і для мене це вперше. Я вважав, що музика це не спорт і її не можна порівнювати, за неї не можна змагатися. У кожного різний смак на співаків та музику. Але коли я прийшов на «Голос країни», я зрозумів, що це не просто конкурс, це щось більше, що відкриває людей: відкриває тренерів та учасників, показує їхню душу й таланти. Мені було дуже цікаво відкривати своїх підопічних, допомагати їм ставати краще. В них розквітало щось нове і це було дійсно круто. Я давно не зустрічав таких людей, як Оксана. Вона справжня. Кожна її частинка щира. Все що вона робить, органічно. І вона живе ніби в іншому світі. І це заворожує. Це, я думаю, й почули глядачі. Тому я дуже радий, що вона отримала перемогу, вона заслуговує на це».

Виступи Оксани Мухи у фіналі “Голосу країни-9”: