Усе менше часу залишається до першого великого сольного концерту Оксани Мухи у Києві. Місце зустрічі – Жовтневий палац. День і час зустрічі – 13 жовтня,19:00.

Концерт Оксани Мухи “Найгарніші пісні України”, який відбудеться у столиці 13 жовтня, було перенесено з 28 квітня – у зв’язку із пандемією коронавірусу та карантином. Станом на жовтень 2020 р., за протоколом МОЗ, для сидячих залів діє обмеження на 50% заповнення залу. Ця норма соціальної дистанції між глядачами, а також інші карантинні норми (температурний скринінг, дезінфекція, електронні квитки), будуть дотримані при проведенні заходу.

Квитки, придбані на 28 квітня, автоматично дійсні на нову дату – 13 жовтня.

Не пропустіть чудову нагоду урешті-решт наживо почути “Найгарніші пісні України” у виконанні співачки, яка співає душею! Звучатимуть пісні, які творять нас, Українців. На цей вечір Оксана Муха приготувала для своїх прихильників кілька пісенних сюрпризів, а також запросила до участі у концерті двох зіркових гостей: гурт Kozak System і співака Мішу Дімова, з яким брала участь у телепроекті “Голос країни”. Унікальні дуети, потужні голоси і тільки Українська Пісня! Цей концерт подарує найтепліші емоції – саме ті, яких цього року і цієї осені усім нам так бракує.

Квитки на концерт Оксани Мухи “Найгарніші пісні України” можна придбати тут:

https://concert.ua/uk/booking/oksana-muha/