Дебютна режисерська робота Дана Балана – від кліпу до соціального проекту #всепробачати. 

Музичний кліп на спільну пісню з переможницею «Голосу країни-9» Оксаною Мухою став не просто першою режисерською роботою Дана Балана, а й першою піснею автора і виконавця українською мовою.

Головна ідея проекту #всепробачати – показати, як біль образи переходить у радість пробачення.

Робота над кліпом переросла у цілий соціальний проект. Протягом двох місяців велика команда займалася пошуком реальних історій людей, які не бачилися роками, ховаючи в собі образу і не наважуючись зробити перший крок назустріч один одному. Для героїв кліпу зустріч-сюрприз стала справжньою кульмінацією, адже вони опинилися перед несподіваним вибором – пробачити зараз або залишити все як було. Весь спектр емоцій, які пережили герої історій, перегукується з хвилюючими балканськими мотивами пісні.

Реальні люди, невигадані історії, живі емоції…

  • Увесь рік, який минув після нашої перемоги у «Голосі країни», ми із Даном на постійному зв’язку і у творчому пошуку, – розповідає Оксана Муха. – Торік влітку я була спеціальною гостею його великого туру Україною. А зараз, нарешті, – наша така довгоочікувана і бажана прем’єра. Це перший музичний результат нашої співпраці – пісня #всепробачати, яку раніше слухачі чули під назвою «Треба». Для мене це був дуже цікавий досвід в роботі: Дан знайшов нову для мене манеру співу, я вперше знялася у такому масштабному відеокліпі. Маю надію, це перший, але далеко не останній наш спільний проект. Адже ідей є багато, а головне – музику ми відчуваємо і сприймаємо однаково, у нас однакові цінності і погляди.

Поринути в атмосферу любові і прощення можна на офіційному YouTube-каналі Дана Балана: