Уже стало доброю традицією – колядувати з Оксаною Мухою. Кілька років поспіль у січні співачка запрошує на свої Різдвяні концерти. І цьогорічна зима – не виняток. Володарка титулу «Голос країни», заслужена артистка України презентує нову Різдвяну програму «Тиха ніч» у півтора десятка міст України. Графік і деталі по кожному з міст – у цій Новині.

Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки – автентичні та авторські колядки у несподіваних аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки «Добрий вечір тобі», «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», що з року в рік звучать у кожній українській родині. «Від тихої – до гучної коляди, яку обов’язково підхопить увесь зал!», – каже Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр і творчих експериментів.

– Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? – зауважує Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму – так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами і найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла з’явиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ!

«Тиха ніч» від Оксани Мухи – це не тільки про пісенну традицію Різдва, це також про відчуття затишку і єдності української землі. Про ту неймовірно теплу атмосферу, яка панує у кожній українській домівці у часі, коли звучить Коляда. Відтак на сцені та у залі співачка і її музиканти намагатимуться передати те щемке і таке рідне з дитинства передчуття дива і відчуття Різдвяного піднесення.

ГРАФІК туру “Тиха Ніч”:

✔️ 9 січня – Самбір – https://sambir.karabas.com/oksana-muha-10/order/
✔️ 10 січня – Калуш – https://kalush.karabas.com/ua/oksana-muha-9/order/
✔️ 11 січня – Івано-Франківськ – https://concert.ua/uk/booking/oksana-mukha-ivano-frankivsk/
✔️ 13 січня – Львів / 17:30 – https://concert.ua/uk/booking/oksana-muha-rizdvianiy-concert-lviv-17-30; 20:00 – https://widget.kontramarka.ua/uk/widget193site1001/widget/event/100106442 
✔️ 15 січня – Київ – https://concert.ua/uk/booking/oksana-muha/
✔️ 17 січня – Харків – https://kharkov.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/32796/oksana-muha 
✔️ 19 січня – Коломия – https://www.facebook.com/events/930486287325518/
✔️ 20 січня – Червоноград;
✔️ 21 січня – Дрогобич; 

✔️ 22 січня – Новояворівськ;
✔️ 23 січня – Стрий;
✔️ 24 січня – Тернопіль – https://gastroli.ua/tickets/oksana-mukha-tykha-nich-24-01/buy 

Графік оновлюється…