У народі кажуть, як рік зустрінеш – так його і проведеш. Оксана Муха вирішила на початку 2021-го року подарувати шанувальникам української пісні гарні, теплі, святкові емоції. У понеділок, 4 січня, на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької у Львові відбудеться два її сольні Новорічно-Різдвяні «Зимові концерти». Початок – о 17:30 та 20:00. Організатор – компанія BIGSHOW Agency.

У концертах між Новим роком та Різдвом Оксана Муха об’єднає в одній святковій програмі як колядки та щедрівки, так і хіти: «Я піду в далекі гори», «Де ти тепер», «Гуцулка Ксеня», «Ніч яка місячна», «Шуміла ліщина», «Ворожка»… Звичайно ж, не обійдеться без сценічної прем’єри нової пісні співачки «Не забувай мене», гучна прем’єра кліпу на яку відбулася у перший день зими 2020-го і яка уже встигла завоювати любов мільйонів українців.

  • Живемо у дуже непростий час – час глобальних змін: як зовнішніх, так і внутрішніх, – каже Оксана Муха. – Проте незмінним залишається потреба людини в любові, добрі, гарних, світлих емоціях. Різдвяні концерти та тури для мене й моєї команди стали уже доброю традицією. На жаль, цього року пандемія та карантинні обмеження не дозволять нам наколядуватися так, як це було у минулі роки… Але я впевнена, «Зимові концерти» 4 січня в моєму рідному Львові стануть для тих, хто прийде, чудовою віддушиною. Будуть і коляда, і наша давня щедрівка, і ті найкращі українські пісні, які творять нас, українців. Тож наспіваємося від душі!

«Зимові концерти» Оксани Мухи 4 січня у Театрі ім. М. Заньковецької відбудуться із дотриманням усіх карантинних норм, які діятимуть на день проведення заходів. «Це будуть одні з небагатьох святковим концертів у Львові перед повним локдауном в Україні», – зауважують у BIGSHOW Agency.

* концерт о 17:30 – https://bigshow.ua/events/mukha-zymovyi-concert-17-30/

* концерт о 20:00 – https://bigshow.ua/events/mukha-zymovyi-concert-20-00/