Напередодні Новорічно-Різдвяних свят співачка, переможниця телепроекту «Голос країни-9» Оксана Муха представляє святкову пісенну прем’єру – сучасну колядку «Колискова».

Сучасна колядка «Колискова» (слова: Олекса Стефанович, музика: Ярослав Нудик) у виконанні Оксани Мухи стала частиною масштабного проекту «Кришталеві візерунки» від ресурсу MVUA, який зібрав і сформував збірку нових «зимових» україномовних композицій. До релізу увійшло два десятки пісень від виконавців з усієї України – Києва, Одеси, Луцька, Дніпра, Вінниці, Полтави, Хмельницького та Львова.

Крім того, «Колискова» є частиною соціального проекту «Казка на білих лапах», у рамках якого знаменита вокальна формація «Піккардійська Терція» заспівала із талановитими незрячими дітьми з усієї України. Автор ілюстрації – Андрій Потурайло (книга «Нова радість стала», видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2020 р.).

  • Я дуже радію таким проектам, – каже Оксана. – Важливо, що «Кришталеві Візерунки» – україномовні! Так ми зберігаємо нову українську Різдвяну пісню для майбутніх поколінь. Так продовжуємо споконвічну традицію нашого народу – колядувати. І що ще тішить, що географія авторів та виконавців територіально охоплює усю Україну: від Львова – до Дніпра, від Луцька – до Одеси…

Послухати Різдвяну пісенну прем’єру від Оксани Мухи «Колискова» можна тут:

https://www.youtube.com/watch?v=QccdedSsLDc