Для Оксани Мухи Різдвяні концерти – уже добра традиція. Зима 2021-2022 не стане винятком – співачка готує цьогоріч нову святкову програму «Радуйся!». 25 грудня її почує Львів, 8 січня 2022 р. – Київ, і 9 січня – Вінниця.

Лейтмотивом нової Різдвяно-новорічної програми Оксани Мухи є власне Радість і Світло Різдва. «Я щороку чекаю Різдвяної зустрічі зі слухачами, для мене це вже традиція, без якої не уявляю Свят, – каже співачка. – Ці концерти наповнять нас усіх Радістю – радістю народження Христа, радістю пісенною! Ті колядки та щедрівки, які я зібрала у цій програмі, сповна розкривають головний зміст Різдва і промовляють до нас: «Радуйся, людино! Син Божий народився!».

«Щедрик», «Тиха ніч», «Бог ся рождає», «Добрий вечір тобі», «На небі зірка ясна засяла», «Народився Бог на санях», – це тільки частина із тих колядок, якими Оксана Муха і її музиканти радуватимуть слухачів на своїх святкових концертах. Також у програмі – давні і мало знані щедрівки.

Концерти Оксани Мухи «Радуйся!» 25 грудня у Львові, 8 січня у Києві і 9 січня у Вінниці – чудова нагода наколядуватися у теплому колі тих, хто любить, шанує і береже українську Різдвяну традицію. Й у дружній, єдиній атмосфері зарядитися Добром, Світлом та Радістю на всі прийдешні Свята!

❕ ГРАФІК КОНЦЕРТІВ і КВИТКИ онлайн:
✔ 25 грудня – ЛЬВІВ – Театр ім. М. Заньковецької
✔ 8 січня 2022 р. – КИЇВ – Будинок офіцерів (вул. М. Грушевського, 30/1)