У жовтні Оксана Муха дасть у містах України серію концертів, приурочених до Дня Захисників та Захисниць України. «Пісні нескореного серця» – так називається нова концертна програма виконавиці, яка є творчим, емоційним, щиросердечним відгуком на те, чим живе зараз Україна.

 

Графік концертів:

9 жовтня – Ужгород – Закарпатська філармонія – https://bigshow.ua/events/oksana-mukha-uzhhorod/

10 жовтня – Івано-Франківськ – Драмтеатр ім. І. Франка – https://bigshow.ua/events/oksana-mukha-iv-frankivsk/

12 жовтня – Тернопіль – Драмтеатр ім. Т. Шевченка – https://bigshow.ua/events/oksana-mukha-ternopil/

18 жовтня – Луцьк – РЦ “Промінь” – https://bigshow.ua/events/oksana-mukha-lutsk/

21 жовтня – Київ – МЦКМ (Жовтневий палац) – https://bigshow.ua/events/oksana-mukha/

24 жовтня – Львів – Театр ім. М. Заньковецької – https://bigshow.ua/events/oksana-mukha-lv/

 

«Пісні нескореного серця» об’єднають у собі як українські народні пісні та популярну класику естрадної пісні, так і нові твори, створені для Оксани Мухи. У цих піснях – душа українців, їхня природа, філософія, доля і звитяга.

Рівно рік тому Оксана Муха і її команда анонсували концерти до Дня Захисників та Захисниць України на Донбасі. Тоді, у жовтні 2021-го, співачка вітала піснею наших воїнів і співгромадян у Маріуполі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Лисичанську.

  • Це були дуже потрібні, дуже душевні концерти – для тих наших земляків, які на сході України від 2014-го щоденно боролися за право бути українцями, – пригадує Оксана Муха. – Так багато змінилося за останні півроку… Уже немає того Драмтеатру у Маріуполі, де ми виступали… Та найважче мені думати про те, чи вижили ті, кого я зустріла у Донецькій та Луганській областях у жовтні-2021?.. На концертах «Пісні нескореного серця» я буду говорити про те, що відбувається, – піснею, словом, емоціями. Найбільше прагну підтримати українців на дусі у ці надзвичайно тяжкі для нашої нації дні.

Концерти Оксани Мухи «Пісні нескореного серця» будуть благодійними. Зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України. Організатор виступів – компанія «BIGSHOW Agency».